Kaip ir visos gyvenimo sritys, taip ir saulės energetikos sritis neapsieina be skeptiškų nuomonių, dažnai susiduriama su dvejonėmis arba neužtikrintumu – ar tai tinkama investicija, ar atsipirks ir panašiai. Mes norime padėti apsispręsti abejojantiems bei išskirti saulės energijos teikiamą naudą.

  • Sumažink savo sąskaitas už elektros energiją. Tikriausiai daugeliui pažįstamas tas nesmagus jausmas, kai pamatai sąskaitą už elektrą. Tačiau, jei ant savo namo stogo turite saulės elektrinę, ta įtampa sumažėja. Svarbu išsiaiškinti, kokios saulės elektrinės Jums reikia, kad atitiktų Jūsų poreikius, biudžetą ir padėtų maksimaliai sutaupyti.
  • Gamink savo nuosavą elektrą. Saulės energija sklinda į Jūsų namus kiekvieną dieną, net ir apniukusiomis dienomis. Jeigu neturite saulės elektrinės, tiesiog prarandate begalę energijos. Tuo tarpu, įsirengę saulės elektrinę, galėsite generuoti jos energiją ir gaminti elektrą, kurią panaudosite savo namų reikmėms.
  • Prisidėk prie aplinkos gerinimo. Prisipažinkite, daugelis spaudžiate „patinka“ po straipsniu ar įrašu apie ekologiją, gamtos išsaugojimą ir panašiai, linksite galvas, kai kalbama apie klimato atšilimą, tačiau jausmas, kai dėl to pats kažką padarai, su niekuo nesulyginamas. Įsirengdami saulės elektrinę Jūs parodote, kad Jums rūpi. Tiesą sakant, įrengus net mažą, 1 kW saulės elektrinę, aplinkai padaroma neįtikėtina nauda– per metus sumažinama net 1,5 tonos anglies dvideguonio (CO2) išmetimo į aplinką.
  • Pasinaudok valstybės teikiama parama. Šiuo metu galima pasinaudoti valstybės teikiama parama saulės elektrinei įsirengti. Naivu būtų tikėtis, kad valstybės pagalba tęsis amžinai, todėl pasinaudokite proga, nes tai puiki investicija Jūsų namams.
  • Padidink savo namų vertę. Ar žinojai, kad saulės elektrinė gali padidinti Jūsų nekilnojamojo turto vertę net penkis kartus? Taigi tai yra puiki investicija ateičiai.

Domitės galimybe įsirengti savo saulės elektrinę? Kreipkitės į mus jau dabar ir Jums mielai padėsime, atsakysime į visus rūpimus klausimus.