Jei svarstote apie saulės elektrinę, tačiau nenorite visos sumos įmokėti iš karto, kartu su „Inbank“ turime Jums protingą finansavimo pasiūlymą.

Investuodami į atsinaujinančios energijos įrangą galite pasiskolinti net iki 15 000 eurų ir saulės elektrinę įsigyti jau dabar, o mokėjimus galėsite išskaidyti net iki 72 mėnesių laikotarpiui.

Norint gauti finansavimą Jums nereikės įkeisti turto ar turėti sukaupus didelį pradinį įnašą, o vertinant paraišką bus atsižvelgiama į visas Jūsų gaunamas pajamas (atlyginimas pagal darbo sutartį, individuali veikla, neįgalumo ar senatvės pensija, valstybės tarnautojo ar ūkininko pajamos).

Beje, sutartį gali sudaryti du asmenys – šeimos nariai, ir tokiu būdu pirkti išsimokėtinai palankesnėmis sąlygomis. Taip pat jūs galite pasirinkti Jums labiausiai tinkantį sutarties terminą ar įmokos dydį bei kur, kada ir kaip norėsite mokėti įmokas, o sutarties sudarymas užtruks vos kelias minutes. Tam tereikia turėti asmens tapatybę įrodantį dokumentą arba leidimą nuolat gyventi Lietuvoje.

Finansavimo sąlygos:

  • Metinės palūkanos vos 4,9% ir sutarties sudarymo mokestis tik 1,5%;
  • Laikotarpis – iki 72 mėnesių;
  • Išsaugote galimybę gauti APVA kompensaciją saulės produktui įsigyti.