Apie mus

APIE MUS

Esame saulės energetikos specialistai, kurie stengiasi kalbėti klientams suprantama kalba apie saulės energetikos sprendimus. Mums svarbu suprasti kliento poreikius ir panaudojant savo turimas žinias ir patirtį padėti priimti geriausius sprendimus, atitinkančius kliento lūkestį.

Mūsų vertė matuojama klientų ir partnerių pripažinimu, darbų kokybe ir profesionalumu, todėl kviečiame ir Jus prisijungti prie mūsų klientų bendruomenės.

Prisijaukinkite saulę šiuolaikiškai!

Volinta energy darbuotojai, komanda

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Nuoširdžiai dėkingi už atliktą kruopštų darbą VOLINTA ENERGY komandai ir ypatingai vadovui Povilui - saulė jau dirba mums! Džiaugiamės jų profesionaliu darbu, nuostabą kėlė darbo tempai, nes saulės jėgainę įrengė per 1 dieną ir daug greičiau nei tikėjomės ir buvo sutarta. Rekomenduojame rinktis jei ieškote greitų ir atsakingų saulės elktrinės rangovų!

Darius

Profesionalų komanda. Pakonsultavo visais rūpimais klausimais dėl pasiruošimo, dokumentacijos pateikimo, paruošė projektą, saulės elektrinę įrengė ir suderino pridavimą ir pajungimą su ESO. Kokybiškai ir profesionaliai atliko darbą. Geriausios rekomendacijos. Sėkmės!

Dainora

Puikiai atliktas darbas! Sumaniai rado priėjimą iki įvado be poreikio papildomiems apdailos darbams. Rekomenduoju!

Povilas

Puikus bendravimas, atsakingumas, profesionalūs patarimai bei kokybiškai ir greitai atlikti montavimo darbai. Labai rekomenduojam.

Lina

Puiki kompanija! Meistrai dirba kokybiškai, atsakingai ir tvarkingai. Rekomenduoju kreiptis tik į Volinta energy dėl saulės elektrinės įrengimo.

Mindaugas

Nuoširdžiai dėkojame su vyru, komandai Volinta Energy už kokybiškai ir greitai atliktus montavimo darbus. Šioje įmonėje dirba profesionalų komanda. Labai rekomenduojam !!!

Božena

Dėkojame už lankstų, operatyvų ir sklandžiai atliktą darbą. Visada drąsiai rekomenduosime kitiems!

Akvilė

Puikiai ir greitai atliko jėgainės montavimo darbus ant sudėtingo ir aukšto šlaitinio namo. Išskirtinis tvarkingumas atliekant darbus bei lankstus bendravimas ieškant sprendimų. Rekomenduoju!

Vytenis

Nuoširdžiai dėkoju Volinta Energy komandai. Rezultatas viršijo visus lūkesčius. Džiaugiuosi, kad pasirinkau šiuos Specialistus. Projektas buvo įvykdytas per 5 dienas nuo sutarties pasirašymo. Geranoriškai padėjo įsigilinti į projekto subtilybes, surasti optimalų, užsakovui tinkantį sprendimą. Ypač dėkingas vadovui Povilui ir vadybininkei Erikai. Pagarba specialistams, kurie ne daug kalba, o atsakingai dirba. Puiki montuotojų brigada, dirba kaip laikrodukas. Ypač patiko elektriko darbas, geranoriškas jo požiūris į klientą. Tai tikrai vakarietiškai dirbanti kompanija. Drąsiai visiems rekomenduoju.

Vytautas

Dėkojame komandai už nuoširdų bendravimą, patarimus, kokybiškai atliktus montavimo darbus. Rekomenduoju pasirinkti šiuos rangovus įsirengiant saulės elektrines!

Renė

Volinta Energy komandos darbą vertiname puikiai. Direktorius pasiūlė labai modernią tvirtinimo sistemą ESDEC Full Black (Olandija) plokščiam stogui. Elektrinė veikia be priekaištų. Ačiū Jums.

Asta

Didžiausios rekomendacijos. Saulės elektrinė įrengta labai greitai ir kokybiškai. Džiaugiamės jus pasirinkę!

Gabrielė