Šiandien ESDEC kompanija pristato dar vieną montavimo sistemą klasikinės (valcuotos) skardos stogui – ESDEC ClickFit EVO Seam roof.

ClickFit EVO montavimo sistemos jau yra žinomos montuotojams dėl greito ir lengvo montavimo. Ant šlaitinio stogo montuotojui tereikia 4 komponentų, o sistema nesunkiai surenkama naudojant vieną įrankį. Dėl to montavimas gali būti atliekamas iki 40% greičiau!

ClickFit EVO Seam Roof buvo specialiai sukurta gerai žinomos ClickFit EVO sistemos pritaikymui ant klasikinės (valcuotos) skardos stogo. Bėgelių laikikliai, kurie jau yra su gerai žinoma ClickFit EVO jungtimi, dedami ant skardos briaunos. Tokiu būdu montuotojas sutaupo daug laiko!

Yra skirtingi laikikliai viengubų, dvigubų ir apvalių briaunų stogams. Unikali ClickFit EVO jungtis jau pritvirtinta prie laikiklio, belieka jį priveržti Torx varžtu ant briaunos. Tada spustelėti bėgius į savaime užsifiksuojančią jungtį ir click modulių laikikliais pritvirtinsite saulės modulius. Tvirtinant laikiklius nereikia gręžti stogo, todėl yra išlaikomas sandarumas.