ESDEC

APIE ESDEC

ESDEC – olandų kompanija, nuo 2004 metų gaminanti universalias montavimo sistemas, skirtas montuoti saulės moduliams ant plokščių ir šlaitinių stogų. Turėdami daugiau nei 15 metų patirtį ir daugiau nei 7 GW sumontuotų saulės modulių, ESDEC yra laikomi tarptautinės rinkos lyderiais.

GREITA, PATIKIMA, INOVATYVU

ESDEC komaniją įkūrė montuotojai. Patogumas montuotojams visada yra ir bus prioritetas kuriant produktus. ESDEC montavimo sistemos susideda iš lengvų, tvirtų komponentų, kurie yra greitai ir lengvai sumontuojami.

//www.volintaenergy.com/wp-content/uploads/2022/03/Particulieren-vind-een-installateur.jpg
ESDEC saugumas

SAUGUMAS IR NOVATORIŠKUMAS

ESDEC kompanija siekia, kad visi jų produktai atitiktų naujausius tehnologinius sprendimus, todėl atsižvelgdami į tarptautinę patirtį nuolat investuoja į inovacijas, mokslinius tyrimus ir plėtrą. Visos montavimo sistemos yra kruopščiai išbandomos ir atitinka aukščiausius saugumo standartus.

TVARUMAS IR ILGAAMŽIŠKUMAS

Visi ESDEC produktai yra pagaminti iš aukštos kokybės ir tvarių medžiagų. Visos medžiagos yra 100 % perdirbamos ir ilgaamžiškos. Kompanija daug investuoja į tvarių produktų kūrimą tam, kad visi produktai ilgą laiką išliktų puikios kokybės. Produktai yra gaminami energiją taupančiose gamybos įmonėse Olandijoje, o visos atliekos yra kruopščiai atskiriamos ir perdirbamos.

ESDEC oficialūs partneriai

STOGŲ TIPAI

ClickFit EVO šlaitiniams stogams:

ClickFit EVO Corrugated roof (šiferio stogui):

Plačiau

ClickFit EVO Tiled roof (čerpių stogui):

Plačiau

ClickFit EVO Steeldeck roof (trapecinės skardos stogui):

Plačiau

ClickFit EVO Standing Seam roof (klasikinės skardos stogui):

Plačiau

FlatFix plokštiems stogams:

FlatFix Wave plokštiems komerciniams stogams:

Plačiau

FlatFix Fusion plokštiems stogams:

Plačiau