Tarptautinė specializuota technologijų, inovacijų ir inžinerinių sprendimų paroda Balttechnika 2024 laikoma vieninteliu ir svarbiausiu inžinerinės pramonės renginiu Lietuvoje.

Šiais metais jame dalyvaujame ir mes pristatydami savo partnerių, Nyderlandų prekės ženklų ESDEC ir CPX saulės elektrinių montavimo konstrukcijas.

Esdec prekės ženklą Lietuvai pristatėme dar 2021 metais, kuomet pradėjome bendradarbiavimą ir tapome šio prekės ženklo distributoriais. Su laiku mūsų klientai pastebėjo Esdec konstrukcijų privalumus lyginant su kitomis montavimo konstrukcijomis, įvertino jų tvarumą, estetinę išvaizdą ir kitus aspektus. Esdec konstrukcijos tinka įvairių tipų stogams. Atliekant darbus mums svarbu ne tik juos atlikti kokybiškai iš techninės pusės, tačiau lygiai taip pat svarbu, kad klientai džiaugtųsi gražiai sumontuota saulės elektrine, o montuojant su Esdec tai atlikti paprasta.

CPX Wave montavimo sistema skirta montuoti ant didelių pramoninių stogų. Šią konstrukciją pamėgo ne tik montuotojai (nes ją paprata ir greita montuoti), bet ir užsakovai, nes tai taupo laiką ir vietą ant objekto stogo. Konstrukcija yra lengva dėl inovatyvių sprendimų ir naujų medžiagų naudojimo ir patikima – suteikiama net 20-ties metų garantija.

Kviečiame aplankyti mus parodų centre Litexpo, Ateities energetikos salėje (4 salė), kur galėsite apžiūrėti visas konstrukcijas gyvai, taip pat galėsime aptarti tai, kas Jums svarbu įsirengiant saulės elektrinę savo namuose ir kokius namų darbus dar reikia padaryti artėjant naujiems APVA paramos kvietimams.

Iki pasimatymo!

Parodos darbo laikas:

Gegužės 15 d. 10:00-17:00 val.

Gegužės 16 d. 10:00-17:00 val.

Gegužės 17 d. 10:00-16:00 val.